NAŠE SLUŽBY | VÝŠIVKY MAKOVEC PLZEŇ

Vítejte na stránkách VÝŠIVKY MAKOVEC PLZEŇ
NAŠE SLUŽBY

Nabídka

Naše služby

Pro naše klienty zajistíme výrobu nášivek i výšivek nejrůznějších tvarů a velikostí. Vyšívat dokážeme prakticky vše, co se dá upnout a perforovat pomocí jehelního systému. Jmenovat můžeme například textilie tkané i netkané, jednoduché i vrstvené, koženky, kůže a různé podkladové materiály pro nášivky. Samozřejmostí je vytvoření vyšívacího programu s možností výroby vzorku a náhledu na finální podobu, který potom společně odladíme tak, aby byl konečný výsledek perfektní.


Protože chceme, aby náš klient byl vždy spokojený, zajistíme kompletní zpracování zakázky od grafického návrhu až po dodání vhodné textilie nebo kompletního oděvu. Na přání zákazníka jsme schopni zajistit i textil jiných značek než níže uvedeno.


Běžně dodáváme reklamní textil značky Adler. Budete-li mít ale jiné konkrétní přání, rádi Vám vyjdeme vstříc.


     

 

Nabízíme:

  • zhotovení výšivek a nášivek podle Vašich požadavků
  • vytoření vyšívacího programu s možností náhledu na finální podobu výrobku
  • zajistíme vyšívání na zákazníkem dodané textilie – trička, polokošile, mikiny, ručníky, bundy atd.
  • dodáme požadované textilie i s výšivkou
  • vyšíváme na nástřihy látek, keprů a výseky kůže
  • realizujeme zhotovení praporů pro SDH ale i jiné příležitosti s možností vytvoření grafického návrhu na základě dodaných podkladů.

 

Technické vybavení:

Pro zpracování požadavků používáme německé vyšívací stroje značky ZSK Stickmaschinen Krefeld, které zaručují maximální kvalitu zpracování. V současné době je v našem technickém parku jeden stroj dvanácti hlavový sedmi barevný, další je šesti hlavový jedenácti barevný a ke zpracování vzorků používáme jedno hlavový jedenácti barevný. Díky tomuto vybavení můžeme realizovat zakázky jakéhokoliv rozsahu.